DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2013

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W DWÓJCE

Dnia 11 października 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Niemodlinie odbyła się uroczysta akademia z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej. W tak ważnej i wyjątkowej dla całej szkolnej społeczności uroczystości  nie mogło zabraknąć nauczycieli, pracowników obsługi szkoły oraz oczywiście uczniów. Obok stroju galowego obowiązywał dobry humor, o który nie było trudno za sprawą zorganizowanego pod opieką pani Agnieszki Wasilewskiej i pani Magdaleny Gibas przedstawienia, w udziale którym wzięli uczniowie klasy piątej i szóstej.  Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor, która obok życzeń skierowanych do wszystkich pracowników szkoły, rozdała uroczyste dyplomy i wyróżnienia.

Olga Olszewska