DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 19 stycznia 2015 r. w świetlicy szkolnej odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tradycyjnie na tę okazję dzieci z kl. I – V wraz z opiekunami p. Agnieszką Wasilewską i p. Magdaleną Gibas przygotowały życzenia, wiersze i piosenki, w których wyraziły swoją miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Po części artystycznej nasi zacni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i herbatkę oraz do wspólnej zabawy. Dziadkowie mieli m. in. za zadanie zapleść warkocze swoim wnuczkom, natomiast babcie obierały jabłka, malowały portrety swoich pociech. Podczas wspólnie spędzonego czasu nie zabrakło chwili wzruszeń ani uśmiechów na  twarzach.

Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim dziadkom upominki. Następnie uczniowie wraz ze swoimi dziadkami udali się do domów na zasłużony dwutygodniowy, zimowy wypoczynek. Mamy nadzieję, że w podobnej atmosferze i w tym samym gronie spotkamy się za rok.

Magdalena Gibas