ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

2 września 2013 r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie poprzedziła o godz. 8.00 uroczysta msza święta w kościele parafialnym. Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły, gdzie o godz. 9.00 na placu szkolnym został zainaugurowany nowy rok szkolny 2013/2014.

Uroczystość poprowadziła nowa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Mrówczyńska. Pani Dyrektor Krystyna Bartosik – Paszkowska przywitała zgromadzonych na palcu szkolnym, szczególnie uczniów klasy pierwszej, którzy dopiero zaczną przygodę ze szkołą. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie głos zabrała pani Zdzisława Kloc, która przedstawiła wszystkich nauczycieli pracujących w naszej szkole. Dalej nastąpiła część artystyczna, przygotowana przez uczniów pod czujnym okiem pani Agnieszki Wasilewskiej, po której Przewodnicząca Szkoły zaprosiła wszystkich na spotkanie z wychowawcami klas.

WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI, CIERPLIWOŚCI I ENTUZJAZMU W NOWYM ROKU SZKOLNYM.

Magdalena Gibas