Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa [2017.09.21]

Nasza szkoła rozpoczęła realizację Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zakupiliśmy część książek, właśnie dotarły do naszej biblioteki. 28 września 2017 r. w ramach współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną w Niemodlinie o godz. 10.00 w Przedszkolu nr 1 w Niemodlinie odbędzie się Dzień Głośnego Czytania, podczas którego nasi uczniowie będą czytać książki przedszkolakom. Przed nami jeszcze wiele ciekawych atrakcji związanych z promowaniem czytelnictwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do biblioteki szkolnej.

*****

Nasi uczniowie mają swój udział w zakupie nowości wydawniczych. Każdy mógł napisać, jakie książki chciałby wypożyczać w bibliotece szkolnej. Dziękujemy za Waszą aktywność. Mamy nadzieję, że odnajdziecie swoje propozycje wśród zakupionych nowości. Zapraszamy do biblioteki szkolnej.Śmiech