Rozpoczęcie roku szkolengo 2016/2017

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęliśmy według ceremoniału szkolnego na uroczystej akademii przygotowanej przez panią Zdzisławę Kloc i panią Monikę Wąchałę. Uczniów, Grono Pedagogiczne, Rodziców i Pracowników Szkoły przywitała Pani Dyrektor Krystyna Bartosik - Paszkowska. Przekazała zebranym życzenia pomyślnego i owocnego roku szkolnego, sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, satysfakcjonujących wyników, spełniania marzeń i pasji. Serdeczne pozdrowienia skierowali do nas również Przewodniczący Rady Miejskiej pan Zbigniew Palak oraz Radny Powiatu Opolskiego pan Jan Krzesiński. W imieniu Pani Burmistrz głos zabrała pani Sekretarz Gminy Zdzisława Bartków, która przeczytała list skierowany do uczniów, rodziców oraz nauczycieli z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a także przekazała uczniom klasy I upominki. Po akademii wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Z pozytywną energią i nowym zapasem sił zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny!

Magdalena Gibas

fot. Magdalena Gibas