FESTYN RODZINNY

RODZINNA WYWIADÓWKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W NIEMODLINIE

W Szkole Podstawowej nr 2 w Niemodlinie jak corocznie z początkiem czerwca został zorganizowany rodzinny festyn pod hasłem Wywiadówka inaczej. Celem festynu było promowanie zdrowego stylu życia oraz integracja rodziny i społeczności szkolnej. Główną częścią imprezy były występy artystyczne uczniów, tańce integracyjne oraz pokaz wozu strażackiego. Dzięki dofinansowaniu ze środków Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii, a także Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i wsparciu sponsorów całość została urozmaicona o konkurs Aktywne formy wypoczynku, a także rozgrywki sportowe angażując do wspólnej zabawy uczniów i ich rodziców. W trakcie festynu rodzice mogli również obejrzeć prezentację multimedialną dotyczącą tematu sięgania po dopalacze.

Olga Olszewska