FERIE W DWÓJCE

Zimowy wypoczynek uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Niemodlinie

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Niemodlinie mieli możliwość skorzystania z różnych form wypoczynku zimowego. Na terenie szkoły zorganizowano między innymi: noc filmową, zabawy -  Poławiacze pereł, Kuchnia od kuchni oraz mini grę terenową Skarby wokół nas. Z proponowanej formy spędzenia czasu wolnego na terenie naszej placówki skorzystało 69 uczniów.

Pani Agnieszka Wasilewska wraz z panią Marią Wacyrą oraz panią Urszulą Chodorską – Żuczek zorganizowała dwa wyjazdy. Pierwszy z nich był do Wrocławia, gdzie uczniowie wraz z opiekunami skorzystali z aquaparku, a następnie udali się na wycieczkę Szlakiem Krasnoludków. W wyjeździe tym wzięło udział 27 uczniów. Tyle samo uczniów wzięło udział w wyjeździe do Opola, gdzie dzieci zwiedziły Opolską Wenecję oraz udały się na seans filmowy do kina Helios na film pt. Przygoda Lego.

Monika Wąchała