WRĘCZENIE LISTÓW GRATULACYJNYCH

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA LISTÓW GRATULACYJNYCH W SP NR 2 W NIEMODLINIE

Dnia 12 lutego 2014 roku odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych zorganizowane przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Niemodlinie. Miejscem tej corocznie odbywającej się uroczystości był niemodliński Ośrodek Kultury, a całość zorganizowana była pod hasłem  Bądź ostrożny, bądź bezpieczny. Część artystyczna, poprzez  piosenki, wiersze i scenki tematyczne w wykonaniu dzieci, przypominała o bezpieczeństwie związanym z ruchem drogowym. Zgromadzeni  goście mogli również obejrzeć taniec zespołu Ludowe Nutki, prezentację multimedialną  o szkole oraz pokaz breakdance’u w wykonaniu absolwentów naszej szkoły, Mariusza Białowąsa i Łukasza Chruścickiego. Częścią kończącą uroczystość było wręczenie listów gratulacyjnych za osiągnięcia w nauce, zachowanie, frekwencję szkolną oraz osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Była to również okazja do podziękowań i wręczenia dyplomów  tym, których zaangażowanie w pomoc szkole było największe, osoby te zostały wyróżnione tytułem „Przyjaciel Szkoły”.

Szczególne podziękowania należą się również osobom, które wniosły swój wkład  i wysiłek w organizację  uroczystości: paniom Zdzisławie Kloc i Jolancie Kamaryk za część taneczną w wykonaniu zespołu Ludowe Nutki. Paniom Agnieszce Wasilewskiej i Oldze Olszewskiej za oprawę graficzną. Panu Jackowi Kuźniakowi za przygotowanie prezentacji multimedialnej. Nad całością czuwał reżyser przedstawienia w osobie pani Lidii Barylak.

Olga Olszewska