DZIEŃ BABCI I DZIADKA W DWÓJCE

Od kilku już lat w kalendarz uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta jest przygotowywana przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tak również było i w tym roku.

21 stycznia 2016 roku w świetlicy szkolnej dzieci przedstawiły ciekawą inscenizację dla swoich Dziadków. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki, które pięknie recytowały wiersze i radośnie śpiewały piosenki. Dzieci do występu przygotowały panie: Agnieszka Wasilewska i Magdalena Gibas.

Po części artystycznej nasi zacni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i herbatkę oraz do wspólnej zabawy. Dziadkowie mieli m. in. za zadanie zapleść warkocze swoim wnuczkom, natomiast babcie obierały jabłka. Podczas wspólnie spędzonego czasu nie zabrakło chwili wzruszeń ani uśmiechów na  twarzach.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Magdalena Gibas