DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W NIEMODLINIE

Dnia 21 stycznia 2014 r. w świetlicy szkolnej odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której uczniowie wyrazili miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Z tej okazji, pod opieką nauczycieli: Agnieszki Wasilewskiej i Zdzisławy Kloc, dzieci z klasy I, VI i grupy świetlicowej przygotowały część artystyczną, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, wręczyły upominki, wykonane własnoręcznie, złożyły życzenia i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek. Podczas uroczystości odbyły się konkursy przygotowane dla naszych gości. Wszyscy wspólnie dobrze się bawili. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas.

Agnieszka Wasilewska