ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1 września 2015r. o godzinie   9.00 uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny. Pani Dyrektor Krystyna Bartosik-Paszkowska przywitała wszystkich zgromadzonych na placu szkolnym, szczególnie ciepło uczniów klasy pierwszej. Pani Dyrektor życzyła wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji  ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie głos zabrała pani Sekretarz Gminy Zdzisława Bartków, która przeczytała list Pani Burmistrz Niemodlina skierowany do uczniów, rodziców oraz nauczycieli z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, a także przekazała na ręce Pani Dyrektor Złoty Certyfikat, który został przyznany naszej szkole za zaangażowanie we wdrażanie  najlepszych praktyk profilaktycznych w szkołach i na terenie samorządu w ramach kampanii Zachowaj trzeźwy umysł. Dalej nastąpiła część artystyczna, po której wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wytrwałości, cierpliwości i entuzjazmu w nowym roku szkolnym.

Ksenia Skirzewska

Magdalena Gibas