Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018 roku na placu szkolnym odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej nr 2 w Niemodlinie, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas: Burmistrz Niemodlina pani Dorota Koncewicz, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Zbigniew Palak, Radny Powiatu Opolskiego pan Jan Krzesiński, radny miejski  pan Stanisław Janiak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Katarzyna Gajewska. Pani Burmistrz podziękowała uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Pani dyrektor w szczególny sposób podziękowała pani  Barbarze Olszewskiej, która po wielu latach pracy odchodzi na emeryturę. Słowa uznania skierowała również do pani Magdaleny Gibas, dziękując za dziesięć lata pracy w naszej szkole. Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy uczniom kl. I-VII, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Dziękujemy rodzicom, którzy angażowali się w życie szkoły i wspierali nas dobrym słowem i niejednokrotnie ciężką pracą. A byli to:

Katarzyna Gajewska

Andrzej Borowiec