Korony Chrobrego wręczone!

W naszej szkole dnia 19.04.2024 r. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Polskiej Piosenki „Korona Chrobrego.
Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, popularyzacja polskich piosenek, rozbudzanie i rozwijanie wrażliwości artystycznej oraz wyłonienie utalentowanych dzieci jak i zachęcenie ich do pracy twórczej w zakresie muzyki.
Do konkursu zgłosiło się 18 solistów w trzech kategoriach wiekowych : przedszkole, klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Jury w składzie: p. Marek Kryjom, p. Henryka Furyk oraz p. Małgorzata Dawidziak, po wysłuchaniu wszystkich wykonań wyłoniło laureatów konkursu.
WYNIKI KONKURSU „KORONA CHROBREGO”
I KATEGORIA (przedszkole)
I- ALEKSANDER SOBCZAK
II- BLANKA SZCZERBA
III- EMILIA RYŃ
II KATEGORIA (kl.I-III)
I- LILNIANNA KULCZYCKA
II- MICHALINA OLCHOWIK
III- ALEKSANDRA PAC
wyróżnienie- ALEKSANDRA GӦRTLER
III KATEGORIA (KL.IV-VIII)
I- SARA LIBERA
II- LENA SZATKOWSKA
III- FRANCISKA BRODA
wyróżnienie- ALICJA ZIARKO.
Za zajęcie pierwszego miejsca soliści otrzymali „Koronę Chrobrego”, statuetkę i pamiątkowy dyplom. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami Chrobrego za odwagę. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów i darczyńców w szczególności Radzie Rodziców za sfinansowanie statuetek.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom. Do zobaczenia za rok!