Rozpoczęcie projektu edukacyjnego "Odkrywamy Kosmos z Mikołajem Kopernikiem" w klasie 2 b (1b)

W dniu 20 czerwca 2023 roku rozpoczęliśmy realizację projektów edukacyjnych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Zainaugurowaliśmy projekt "Odkrywamy Kosmos z Mikołajem Kopernikiem" w klasie 1 b. Zajęcia były przeprowadzone w Dziale Dziecięcym Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemodlinie przez Panią Dorotę Olszewską. W ramach zajęć dzieci poznały kim była postać tego wielkiego astronoma oraz dowiedziały się jak wyglądało jego dzieciństwo oraz życie w ówczesnych czasach i poznały budowę układu słonecznego. Zabawy, które przygotowała Pani Dorota bardzo podobały się dzieciom, które z zachwytem w nich uczestniczyły.