UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Kolejny rok szkolny za nami. Dla każdego inny; może trudny i długi, może radosny i obfitujący w spełnione marzenia. Bez względu na to, jakie odczucia towarzyszyły nam, 24 czerwca 2016 r. musieliśmy pożegnać kolejny już rok szkolny, a wraz z nim – klasę szóstą, roczniki, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych sześciu lat.

Pani Dyrektor Krystyna Bartosik – Paszkowska serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych, a następnie podsumowała miniony rok szkolny 2015/2016, dziękując za czas wytężonej pracy i prób, ale też radości i dumy z osiągniętych sukcesów. Następnie głos w imieniu Pani Burmistrz zabrał radny, pan Stanisław Janiak, który również przeczytał list od Rady Miejskiej w Niemodlinie skierowany do naszej społeczności szkolnej.

W części artystycznej klasa szósta  w krótkim wystąpieniu pożegnała się z całą społecznością uczniowską. Przekazała też władzę młodszym koleżankom i kolegom. Przewodniczącą szkoły została Karolina Lasman, przy sztandarze stać będą:

I skład                                                             II skład

Bartosz Połowniak                                       Adrian Telatyński

Justyna Walków                                           Magdalena Siwiec

Martyna Mucharska                                      Adrianna Mikołajczyk

Następnie wychowawcy rozdali najlepszym świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Najlepszą absolwentką została Katarzyna Zdanowska, najlepszym sportowcem – Klaudia Żuczek, najlepszym „działaczem” – Patrycja Białowąs. Po spotkaniach z wychowawcami uczniowie udali się na zasłużony wypoczynek.

Do zobaczenia 1 września.

Magdalena Gibas