UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

26 czerwca 2015 r. o godz. 9.00 na placu szkolnym odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Na apel przybyli odświętnie ubrani uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście. Pani Dyrektor Krystyna Bartosik – Paszkowska w swoim wystąpieniu podsumowała mijający rok szkolny. Podziękowała wszystkim za wytrwałą i  oddaną pracę, a uczniom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

W części artystycznej kl. VI a i VI b w krótkim wystąpieniu pożegnały się z całą społecznością uczniowską. Przekazały też władzę młodszym koleżankom i kolegom. Przewodniczącą szkoły ponownie została Dagmara Soja, przy sztandarze stać będą:

I skład                                                             II skład

Dominik Walas                                             Dawid Barciś

Katarzyna Zdanowska                                  Patrycja Białowąs

Klaudia Żuczek                                            Oliwia Salomon

Następnie wychowawcy rozdali najlepszym świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Najlepszą absolwentką została Izabela Bober z kl. VI b, najlepszym sportowcem – Ksenia Skirzewska z kl. IV, najlepszym „działaczem” – Karolina Lasman z kl. III. Po spotkaniach z wychowawcami uczniowie udali się na zasłużony wypoczynek.

Do zobaczenia 1 września.

Magdalena Gibas