Wycieczka do Planetarium Śląskiego

W ramach wstępu do majówki uczniowie klas 6-7-8 SP odlecieli w kosmos dzięki Planetarium Śląskie
W trakcie tej podróży poznali najodleglejsze galaktyki, przypomnieli sobie podstawowe informacje na temat planet naszego układu słonecznego, a także mieli okazję zapoznać się z prognozami dotyczącymi przyszłości eksploracji kosmosu.