Świadectwa rozdane!

Tak, to już koniec! Uroczystością na sali gimnastycznej zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024.
Świętowaliśmy osiągnięcia, trud włożony w naukę i zaangażowanie w życie szkoły.
W trakcie apelu pogratulowaliśmy i wręczyli nagrody uczniom osiągających wysokie wyniki w nauce.
Wyróżnieni zostali również (i to jak!) najlepsi absolwenci.
Nagrodę Starosty Henryk Lakwa - Starosta Opolski odebrały Wiktoria Vogt ze szkoły branżowej i Zosia Gałkowska ze szkoły podstawowej.
Nagrodę Burmistrza i Rady Miejskiej w Niemodlinie Niemodlin - miasto i gmina za zaangażowanie w życie szkoły, klasy, środowiska lokalnego i promowanie wartości obywatelskich (za wszystko!) otrzymali:
Hanna Malinowska, kl. 5 (szkoła podstawowa)
Jakub Otręba, kl. 2 (liceum ogólnokształcące)
Szymon Nieckarz, kl 2 (szkoła branżowa)
Zaprosiliśmy na środek najlepszych czytelników, najbardziej zaangażowanych wolontariuszy ze Szkolnego Koła Caritas, konkursowych mistrzów, superbohaterów z klas ratownictwa medycznego oraz rodziców . Oni wszyscy zasłużyli na słowa uznania!
Uroczystość uświetnił program artystyczny z udziałem uczniów.
Dziękujemy za przybycie panu Bartoszowi Wajmanowi-Członkowi Zarządu Powiatu Opolskiego oraz pani Renacie Szpiech- Radnej Rady Miejskiej w Niemodlinie.
Dziękujemy nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.
A teraz... czas na wakacje!
Udanego i bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu.